Yleisurheilujaosto

Lujan yleisurheilujaoston jäsenet:

 

  •      Puheenjohtaja
         Elina Savolainen
        
    nettisivut, kilpailulisenssit, hallituksen jäsen
         puh. 040 707 6959
         elina.savolainen2@gmail.com

     
  •      Varapuheenjohtaja   
         Jarkko Hakasuo
        
    hallituksen jäsen
         puh. 040 506 5561
         jarkko.hakasuo@gmail.com
        
         
     
  •      Sihteeri
         Helena Kaasalainen
        
    urheilukouluvastaava, nuorisovastaava, joukkueiden kokoamiset, asuhankinnat,
         hallituksen varajäsen     
         puh. 050 402 2197
         helena.kaasalainen@huittinen.fi


     
  •      Marjo Kankaanranta-Lehtinen
         
    tiedotusvastaava, nettisivut, hallituksen varajäsen
         puh. 050 083 1841
         marjo.lehtinen@pp.inet.fi


     
  •      Ella Kivipelto
        
    puffettivastaava
         puh. 040 061 5104
         ella.kivipelto@dnainternet.net


     
  •      Virpi Laine
        
    aikuisurheiluvastaava, urheilukouluohjaaja ja -kisavastaava, Kunniakierros-vastaava, SatY:n hallituksen jäsen
         puh. 050 349 1182
         virpi.m.laine@huittinen.fi
     

 

  •      Jari Laineenoja
        
    rahastonhoitaja
         puh. 050 518 2488
         jarilaineenoja@gmail.com


     
  •      Kari-Pekka Lax 
         valmennusvastaava
         puh. 050 366 6185
         koopeelax@gmail.com


     
  •      Jari Maine
        
    Lujan ennätykset           
         puh. 044 063 6725
         jari.maine@huittinen.fi